fbpx

Poznajcie SuperThings Wild Kids – 6 Nowych Bohaterów w Kaboom City!

Poznaj Wild Kids z Kaboom City! Nowe, ekscytujące figurki z supermocami zwierząt i ich zwierzaki czekają na Ciebie. Odkryj ich niezwykłe przygody!

Hej, fani SuperThings! Mamy dla Was ekscytujące nowości prosto z tajemniczego świata Kaboom City! Przygotujcie się na przygodę z zupełnie nową grupą bohaterów – Wild Kids. Czy jesteście gotowi poznać tych niezwykłych nowych mieszkańców naszego miasta?

Wild Kids

Co sprawia, że Wild Kids są takie wyjątkowe?

Wszystko zaczęło się, kiedy genialny Professor K odkrył nowy rodzaj zielonej energii Kazoom. To właśnie dzięki niej na światło dzienne wyszły tajemnicze jajka, z których wykluwają się niezwykłe postacie. Ale to nie koniec niespodzianek! Każde jajko kryje nie tylko Wild Kida z supermocami zwierząt, ale również jego nowego, fantastycznego przyjaciela – zwierzątko SuperThing!

Born to be wild – czyli jak powstały Wild Kids

Bohaterowie Wild Kids

Drako - Wild Kids SuperThings

Drako – Smoczy Rozpruwacz

Drako, majestatyczny smok wśród superzłoczyńców, zieje ogniem i terroryzuje miasto swoimi zielonymi, rozłożystymi skrzydłami. W jego żółto-fioletowym kostiumie kryje się siła, której nie można lekceważyć. Frywing, mała figurka Super Things, dodaje mu mocy w starciach z Roarriorem, jego arcywrogiem.

Hiss - Wild Kids SuperThings

Hiss – Spryt w Skórze Węża

Hiss to prawdziwy wąż w skórze superzłoczyńcy! Z jego sprytem i przebiegłością, żaden przeciwnik nie jest bezpieczny. Jego czerwona skóra kontrastuje z zielonymi okularami i żółtym pasem, co czyni go nie tylko niebezpiecznym, ale i stylowym złoczyńcą. Towarzyszy mu Poisnake, mały Zings, który jest równie zwinny i groźny.

Kokong - Wild Kids SuperThings

Kokong – Bananowy Złoczyńca

Kokong, fioletowy lider zbrodni z pomarańczowymi goglami i niebieskimi butami, trzyma obranego banana jak trofeum ze swoich psot. Czy jego towarzysz Bananape jest równie złośliwy? Razem tworzą duo, które może narobić sporo szkód w Kaboom City!

Roarrior - Wild Kids SuperThings

Roarrior – Lwia Duma Kaboom City

Roarrior, wojownik o sercu lwa, nie boi się żadnego wyzwania. Jego bujna grzywa i kocie znamiona dodają mu odwagi w bezpośrednich starciach ze złoczyńcami. Liolunch, jego mały, ale odważny Zings, zawsze jest u jego boku, gotów do działania.

Silverhorn - Wild Kids SuperThings

Silverhorn – Byczy Obrońca Sprawiedliwości

Silverhorn to symbol odwagi w Kaboom City. Z zakrzywionymi rogami i niebieskimi kopytami, ten superbohater byk jest prawdziwym strażnikiem porządku. Motorbull, jego niezawodny towarzysz, zawsze jest gotowy do akcji, zwłaszcza kiedy przeciwnikiem jest przebiegły Kokong.

Tentaclash - Wild Kids SuperThings

Tentaclash – Ośmiornica z Pięściami

Niebiesko-zielony Tentaclash, z mackami wyposażonymi w rękawice bokserskie, to mistrz walki wręcz. Jego dynamiczne i elastyczne ruchy czynią go groźnym przeciwnikiem dla każdego superzłoczyńcy, a Squink, jego mały pomocnik, jest zawsze gotów do wsparcia. Czy Tentaclash stanie do walki z przebiegłym Hiss?

Co znajdziesz w opakowaniu Wild Kids?

Każdy zestaw to prawdziwy skarb! Znajdziesz w nim jednego Wild Kida, ekskluzywnego SuperThinga i jedno superakcesorium, które pomoże Twoim nowym bohaterom w ich niesamowitych przygodach.

Nie przegap szansy na poznanie tych cudownych, nowych Kidsów i SuperThingsów, których historie są ściśle związane ze światem zwierząt. Każde z nich jest wyjątkowe i ma swoje specjalne zdolności, które sprawią, że zabawa nigdy się nie skończy!

Chcesz zacząć swoją przygodę już teraz?

Kliknij tutaj, aby kupić pełną kolekcję Wild Kids na Amazon i dołącz do nich w ich dzikich przygodach w Kaboom City!

Wild Kids SuperThings – pełna kolekcja

119.72 zł 210 zł
Sprawdź aktualną cenę bezpośrednio na Amazon.pl
W kolekcji jest 6 różnych postaci Wild Kids. Każde opakowanie zawiera 1 Wild Kida, 1 ekskluzywnego SuperThings i 1 akcesorium.

Nie czekaj, odkrywaj nowe historie i baw się! Każdy dzień to nowa przygoda z Wild Kids i ich zwierzakami. Zostań częścią ich świata już dziś!

Kaboom Captain
Kaboom Captain

Siemanko, jestem superbohaterem blogosfery w Kaboom City. Dzielę się najnowszymi nowinkami ze świata SuperThings na stronie superthings.blog, którą nawet zły Mr. King czyta.

Dyskusja

Dołącz do nas!
Dołącz do społeczności SuperThings i zostań mieszkańcem Kaboom City!
brak komentarzy