fbpx

Kolekcje

Witaj w świecie pełnym kolorów i supermocy – na stronie Kolekcje, znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o każdej serii SuperThings! Od pierwszej serii, która wprowadziła nas w magiczny świat Kaboom City, aż po najnowsze wydania z niespodziankami, które nadal trzymają fanów w napięciu.

Kompletna lista, nazwy figurek i ich szczegółowe opisy z wszystkich serii SuperThings. Odkryjesz tutaj nie tylko postacie z każdej kolekcji, ale także dowiesz się więcej o ich unikalnych mocach, rzadkich figurkach, a także o tajemniczych antagonistach, którzy sprawiają, że przygody SuperThings są jeszcze bardziej emocjonujące.

Wkrótce

Kazoom Power Battle

Nadchodzi nowa seria SuperThings: Kazoom Power Battle, oparta na nadchodzącym serialu telewizyjnym SuperThings: Rivals of Kaboom – Kazoom Power. Numer serii na razie pozostaje nieznany, jako że kolejność wydania serii różni się w zależności od lokalizacji. Liczba postaci w serii również nie jest jeszcze ujawniona. Premiera serii zaplanowana jest na 24 sierpnia w Hiszpanii, natomiast data premiery w Polsce nie została jeszcze ogłoszona. Więcej informacji o tej ekscytującej serii znajdziesz na naszym blogu w dziale “Plotki”!

Kolekcja

Legends

Legends to najnowsza kolekcja, która obejmuje wszystkie SuperThings z poprzednich kolekcji 1-9. Początkowo wydana w Hiszpanii, ale tego lata będzie dostępna wszędzie. Idealna kolekcja, jeżeli chcesz uzupełnić figurki z poprzednich serii.
wkrótce więcej informacji

Seria 13

Evolution

90 Superthings w tej serii, która jest ekskluzywna dla Wielkiej Brytanii. Ultra rzadki Galacticool świeci w ciemności, podobnie jak Kazoom Kids i Superthings. Powrót Superjets oraz wprowadzenie Turbo Warrior i Turbo Speed.

Seria 12

Mutant Battle

Sto Superthings, w tym Kazoom Kids i ultra rzadki Morph, który zmienia kolor w zależności od temperatury wody. Wprowadzenie egzoszkieletów, które pasują do motywu serii.

Seria 11

Neon Power

W tej serii, podobnie jak w trzech poprzednich, występują Kazoom Kids, ale wszystkie postacie, w tym ultra rzadki ColourFlash, mają neonowe wykończenie.

Seria 10

Rescue Force

Bohaterowie ratunkowi jak policjanci i strażacy oraz złoczyńcy tacy jak rabusie. Po raz pierwszy wprowadzono dwa ultra rzadkie Superthings: Emperordera i Moonarchaosa, oba z efektem chromu.

Seria 9

Guardians of Kazoom

Kontynuacja przygód Kazoom Kids, powrót Kryształowych SuperThings i Superjets (lub Kazoom Jets).

Seria 8

Kazoom Kids

Sześcioro Kazoom Kids, młodych ludzi z supermocami, oraz całkowicie nowy styl artystyczny. Każdy Kazoom Kid ma swoje alter ego Superthing.

Seria 7

Power Machines

Osiem Powerjets i Powerbots, funkcjonujących podobnie do Superbotów z serii 3, oraz złote i srebrne Superthings. Powrót do siedmioosobowych zespołów.

Seria 6

Secret Spies

Wprowadzenie szpiegów z okularami zasłaniającymi oczy, których przynależność można odkryć przy użyciu ciepłej wody. Szpiedzy mają rywali, a ich tajemnice ujawniają specjalne Spy Detectors.

Seria 5

Pojawienie się Skyracers z unikalnymi umiejętnościami i Aerowagonów z ruchomymi skrzydłami, które można połączyć, tworząc rodzaj kolejki górskiej. Wprowadzenie Super Flyers z plecakami odrzutowymi zamiast peleryn. To ostatnia seria pod nazwą SuperZings.

Seria 4

Debiut podwójnych drużyn (łącznie 18) oraz wprowadzenie Blasterjets i Megajets, które można łączyć ze sobą, zwiększając możliwości zabawy.

Seria 3

W tej serii znajdziesz 92 SuperThings, zespoły poszerzone do 8 członków. Nowością są Super Sliders, które poruszają się po pochylni oraz Superboty w dwóch kolorach. Seria wprowadza także głównego antagonistę uniwersum – Mr Kinga.

Seria 2

Wprowadzenie nowych typów pojazdów i Kryształowych SuperThings. Każda postać występuje w dwóch kolorach, po 12 na każdy zespół, co daje łącznie 24 unikalne figurki.

Seria 1

Poznaj podstawy uniwersum SuperThings z postaciami, samochodami i kryjówkami. Odkryj fascynujący świat, w którym codzienne przedmioty stają się bohaterami i złoczyńcami Kaboom City.