fbpx

SuperThings Legends – co to za seria?

SuperThings Legends to seria, która wprowadza najbardziej legendarne postacie, pojazdy i roboty z poprzednich kolekcji SuperThings. Przekonaj się, jakie wyzwania czekają w Kaboom City!

SuperThings Legends to wyjątkowa, dziedziczna seria SuperThings, która po raz pierwszy zadebiutowała w Hiszpanii na wiosnę 2024 roku. Ta seria jest nie tylko podróżą w przeszłość, ale również hołdem dla najbardziej kultowych postaci i pojazdów, jakie pojawiły się w tej linii. Składa się z bohaterów i złoczyńców z różnych serii, aż do serii dziewiątej, nie wprowadzając żadnych nowych postaci. Jednak to, co wyróżnia Legends, to obecność dwóch Ultra Rzadkich: Kid Kazoom i Kid Fury, którzy w tej serii dzielą ten tytuł, sprawiając, że Legends to druga seria, w której występują dwa Ultra Rzadkie SuperThings.

Dlaczego powstała ta seria?

Seria SuperThings Legends jest alternatywą dla serii Evolution, która była dostępna jedynie na rynku brytyjskim. Legends stała się więc globalną edycją, aby fani z innych części świata mogli doświadczyć tej specjalnej selekcji klasycznych bohaterów i złoczyńców. Dla wielu fanów jest to prawdziwa gratka, ponieważ zestawy zawierają postaci z poprzednich serii oraz różnorodne pojazdy.

Co znajdziemy w tej serii?

W serii Legends znajdziemy mnóstwo kultowych bohaterów, złoczyńców i pojazdów. Chociaż nie dodano nowych postaci, mamy szansę zdobyć ponownie unikalne, dobrze znane twarze z poprzednich serii:

SUPERTHINGS Legends – Mystery Bag

Pakiet różnych najbardziej legendarnych postaci SuperThings, który zawiera nieprzewidywalny wybór postaci, idealny dla kolekcjonerów.

 • Seria Legends – Mystery Bag

  Pakiet SUPERTHINGS Legends – Mystery Bag zawiera 2 SuperThings i 1 pojazd z serii 1-9. Znajdź legendarne postacie Kid Kazoom i Kid Fury z unikalnym efektem szkła oraz ruszaj w szaloną przygodę w Kaboom City

SUPERTHINGS Legends – Supermachines Combat

Pudełko z 6 zestawami legendarnych postaci SuperThings, które zawiera nie tylko bohaterów, ale także niesamowite pojazdy, gotowe do walki.

 • Seria Legends – Supermachines Combat

  Pudełko z 6 zestawami legendarnych postaci SuperThings. Każde opakowanie zawiera 2 SuperThings, 1 pojazd i 1 superbot. Produkty z serii 1-9.

SUPERTHINGS Legends – Power Squad

Super Pack najbardziej legendarnych postaci SuperThings, oferujący mocny zestaw bohaterów i złoczyńców.

 • Seria Legends – Power Squat Super Pack

  Super Pack najbardziej legendarnych postaci SuperThings. Zawiera 6 SuperThings, 2 PowerJets, 1 MegaVehicle i 1 SuperThing SuperThing. Produkty z serii 1-9

SUPERTHINGS Legends – Battle Pack

Pakiet różnych najbardziej legendarnych postaci SuperThings, idealny, aby odkryć na nowo ulubione postaci.

 • Seria Legends – Battle Pack

  Pakiet różnych najbardziej legendarnych postaci SuperThings. Zawiera 4 SuperThings, 2 Hideouts i 2 pojazdy. Zawiera produkty z serii 1-9

Ciekawostką jest również obecność dwóch nieznanych wcześniej postaci: pojemnika na bitą śmietanę i solniczki-złoczyńcy, które pojawiają się jako obrazy statyczne w zestawach Supermachines Combat. Ich pochodzenie jest jednak nieznane.


Na YouTube znani fani SuperThings, Oluś i Tatuś, odkrywają tajemnice serii Legends, otwierając każdy produkt. Koniecznie obejrzyj ich wideo, aby dowiedzieć się więcej o tej kolekcji i zobaczyć, co kryje się w saszetkach!

Pamiętaj aby dać chłopakom Like i włączyć subskrypcję ich kanału na YouTube

Podsumowanie

Seria SuperThings Legends to nostalgiczna podróż w przeszłość i okazja do ponownego odkrycia najbardziej kultowych postaci SuperThings. Wprowadza ekscytujące możliwości dla kolekcjonerów, jednocześnie pozostawiając miejsce na niespodzianki dzięki opakowaniom z elementami z poprzednich serii. Zastanawiasz się, jak uzupełnić swoją kolekcję? Zajrzyj na Amazon Polska i wybierz ulubiony zestaw z serii Legends!

Kaboom Captain
Kaboom Captain

Siemanko, jestem superbohaterem blogosfery w Kaboom City. Dzielę się najnowszymi nowinkami ze świata SuperThings na stronie superthings.blog, którą nawet zły Mr. King czyta.

Dyskusja

Dołącz do nas!
Dołącz do społeczności SuperThings i zostań mieszkańcem Kaboom City!
brak komentarzy